• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична робота

21 листопада 2014р. у школі пройшов шкільний етап конкурсу «Учитель року-2015». У В ньому взяли участь : вчитель хімії Данилів Т.Д.. історії – Кудла М.М., образотворчого мистецтва – Кримська С.І., української мови – Шовдра О.І..

Учасники конкурсу виконали практичну роботу з перевірки навичок використання ІКТ у діяльності вчителя та надали матеріали власних педагогічних портфоліо. Цікавим був конкурс «Майстер-клас», головний принцип якого «Я знаю як це робити. Я навчу вас». У ролі учнів виступали дорослі. Групи підтримки із задоволенням спостерігали за цими діями, у яких конкурсанти демонстрували сутність свого педагогічного підходу, показували особливість своєї методики. У цілому вчителі-учасники шкільного етапу конкурсу продемонстрували належну науково-методичну підготовку, ерудицію, креативні та комунікативні здібності. Всі учасники конкурсу в достатній мірі володіють інноваційними освітніми технологіями і засобами ІКТ, продемонстрували високу культуру педагогічного спілкування.

Конкурсанти також провели відкриті уроки, на яких показали високий рівень педагогічної майстерності, творчий підхід щодо використання сучасних інноваційних технологій, знання методики та педагогіки, уміння працювати з учнями.

На уроках панував зворотний зв’язок учнів із вчителями, діти активно відповідали, виконували запропоновані завдання, демонстрували гарні знання з даної та попередніх тем. Уроки відзначалися глибиною, ґрунтовністю, впровадженням нових освітніх технологій. Проведені уроки виявили високий методичний рівень учителів.

За результатами шкільного конкурсу на І етап районного конкурсу «Учитель року-2015» рекомендовано взяти участь вчительці образотворчого мистецтва Кримській С.І./Files/images/DSC_0079.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 632

Коментарi